Конспект уроку: Узагальнення знань з теми "Водорості. Вищі спорові рослини"

05.08.2013
1884 переглядів
Предмет: Біологія
Клас: 7 клас
Автор: yrok.net
Тема уроку
Узагальнення знань з теми "Водорості. Вищі спорові рослини"
Мета уроку:

загальнити та закріпити знання в учнів про види водоростей та вищі спорові рослини (мохи, плауни, хвощі, папороті), перевірити їх знання з даної теми та ступінь засвоєння ними основних понять;

розвивати вміння самостійно мислити, порівнювати між собою різні рослини та групи рослин, робити висновки;

виховувати в учнів класу бережливе ставлення до навколишньої природи, зокрема рослин.

Тип уроку:
закріплення і перевірки знань учнів
Терміни і поняття:
Хід уроку
Організаційний момент
Привітання вчителя і учнів. Перевірка присутніх та готовності класної кімнати та учнів до уроку.
Актуалізація опорних знань та перевірка домашнього завдання

Бесіда (фронтальна)

В ході фронтальної бесіди з’ясувати рівень засвоєння учнями основних понять з даних тем.

Мотивація навчально-пізнавальної діяльності

Повідомити тему та мету уроку. Підготувати учнів класу до виконання контрольної роботи. Пояснити їм основні умови виконання та вимоги до написання роботи.

Основна частина уроку

Виконання контрольної роботи

Завдання які пропонуються учням

1.Дайте визначення поняттям: талом, нижчі рослини, спорофіт.

2.Назвіть ознаки кожного з типів водоростей.

3.З яких послідовних етапів складається життєвий цикл хламідомонади?

4.Яке значення вищих спорових рослин (мохів, плаунів, папоротей, хвощів) в природі, а також житті людини?

5.В чому особливості будови мохоподібних?

6.Порівняєте між собою представників хвощеподібних і плауноподібних. Назвіть подібні і відмінні ознаки.

Закріплення знань і вмінь
Підведення підсумків
Підведення підсумків уроку. Оцінювання учнів та зауважень до їх підготовки
Надання домашнього завдання

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.