Сайт yrok.net - освітній ресурс, який допомагає вчителям, учням, студентам та батькам в їх освітній діяльності: навчанні чи викладанні.

yrok.net - Сайт створенний для учителів, студентів педагогічних вузів та всіх, хто цікавиться освітою та наукою.

Сайт yrok.net створений для вчителів та всіх чия діяльність пов'язана з освітою.

На сайті та нашій сторінці ви знайдете:

  • конспекти уроків;
  • методичні матеріали;
  • презентації та відео;
  • підручники та навчальні книги;
  • педагогічні програмні засоби та корисні програми;
  • збірники і відповіді до них для складання ЗНО і ДПА;
  • готові домашні завдання (ГДЗ).


Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах:


Корисна інформація

Деякі матеріали на сайті розміщені в форматі "pdf". Для того, щоб переглянути такі файли потрібне спеціальне програмне забезпечення.

*PDF - формат електронних документів, створений компанією Adobe Systems з використанням ряду можливостей мови PostScript. В першу чергу призначений для представлення в електронній формі поліграфічної продукції. Для перегляду можна використовувати наступні програми:

Adobe Reader (скачати)

Foxit Reader (скачати)


Авторське право:

Всі книги (підручники) представлені на сайті з метою ознайомлення і не несуть за собою ніякого комерційного прибутку, тому повинні бути видалені із Вашого комп'ютера після ознайомлення зі змістом.

Копіюючи або зберігаючи всі представлені на сайті книги (підручники), Ви приймаєте на себе відповідальність, згідно діючого законодавства, в даному випадку закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Правовласникам:

Усі авторські права зберігаються за правовласниками. В тому випадку, якщо Ви є автором будь-якого з представлених документів й хочете доповнити чи змінити (видалити) його із сайту, зв'яжіться з власниками сайту (всі необхідні реквізити можна знайти на сайті).

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.