Конспекти уроків

Конспекти уроків для молодшої, середньої та старшої школи. Сучасні уроки різного рівня складності з використанням різномаітних педагогічних методик. Уроки можна не тільки переглянути але й скачати для того, щоб використати пізніше.

Каталог уроків

Каталог конспектів уроків

Детальний каталог конспектів уроків, що вміщує розробки усіх уроків зі шкільних предметів. Можна вибрати як предмет, так і клас. Всі конспекти вміщують повний матеріал та всі етапи сучасного уроку

Каталог конспектів та розробок уроків по предметам і класам. Можна ознайомитися з будь-яким уроком попередньо не скачуючи його.

Збірники конспектів уроків

Конспекти уроків. Збірники

Розробки уроків та плани конспекти з серії "Усі уроки", "Мій Конспект" та ін. Розміщені в форматі pdf вони покликані полегшити роботу вчителя та дати йому змогу підготуватися до кожного уроку. Розробки уроків та плани конспекти уроків - це серія збірок поурочного планування.

Конспекти уроків з різних предметів зібрані в збірники. Тут представлені такі відомі серії, як "Мій конспект", "Усі уроки", "Майстер клас" та ін

Матеріали до уроків

Матеріали до уроків - все для того, щоб провести урок

Матеріали до уроків - це фрагменти уроків, роздатковий матеріал (тести, завдання та ін), різноманітні схеми, малюнки, діаграми, таблиці та багато іншого.

Тут ви знайдете не цілі уроки, а лише частини уроків: окремі його частини, роздатковий матеріал, вправи, методичні прийоми

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.