ДПА 2014: Українська література - 11 клас

02.04.2014
576 переглядів
ДПА 2014: Українська література - 11 клас
Клас: 11 клас
Автор: Л. Коваленко, Н. Михайлова
Рік видання: 2014
Видавництво: Київ Центр навчально-методичної літератури
Формат: (.pdf)

ДПА ДПА 2014: Українська література - 11 клас - 2014 рік

Збірникзавдань для державної підсумкової атестації з української літератури: 11 клас. / Л. Коваленко, Н. Михайлова. — Київ: Центр навчально-методичної літератури, 2014 р.

ДПА Українська література

Державна підсумкова атестація (ДПА) з української літератури у 11 класі проводиться за курс повної середньої освіти в 2013/2014 н. р. в форматі тестування. Головна мета ДПА України мета - це перевірити відповідність знань учнів, умінь й навичок програмовим вимогам, а також оцінити рівень навчальних досягнень школярів за курс середньої школи.

В ДПА з української літератури тестування являється швидким, надійним та достатньо об’єктивним методом оцінки. Тестування надає можливість охопити увесь зміст навчальної програми з літератури. Саме тому проведення ДПА з української літератури у саме такій формі являється найдоцільнішим та найбільш ефективнішим методом оцінювання.

Даний збірник завдань для ДПА з української літератури укладено у відповідності до програми з української літератури для ЗНЗ України.

Тривалість виконання тесту при проходжені ДПА з української літератури - 90 хвилин (при цьому час на вступну бесіду, а також інструктаж не враховується).

Переглянути ДПА: ДПА 2014: Українська література - 11 клас

Скачати ДПА "ДПА 2014: Українська література - 11 клас"

Скачати ДПА

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

ГДЗ з української літератури

Предмет

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.