ГДЗ. 9 клас. Твори: українська література

09.03.2015
734 переглядів
Клас: 9 клас
Рік видання: 2010
Видавництво: Київ Майстер-клас
Формат: (.pdf)

ГДЗ з предмету Українська література. ГДЗ. 9 клас. Твори: українська література

ГДР: Усі готові домашні роботи + золоті пояснення + аудіоуроки. 9 клас. У 2 томах. Том 2. - Київ: Видавництво "Майстер-клас", 2010 р. - 864 с.

Твори з української літератури

Дані розв'язки взяті із збірника: "ГДР: Усі готові домашні роботи + золоті пояснення + аудіоуроки. 9 клас. У 2 томах. Том 2. - Київ: Видавництво "Майстер-клас", 2010 р. - 864 с.". Він представляє собою двотомник у якому є виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками, зокрема з української літератури. До розв'язань завдань і вправ додано в окремих блоках "Золоті пояснення", що подають теоретичні обгрунтування, на яких базуются рішення. Дане видання є універсальним для усіх шкіл, оскільки містить розвязки за декількома підручниками з окремих предметів.

Дане видання містить твори з української літератури, зарубіжної літератури, українсьої мови, російської мови. Покликане воно допомогти батькам 9-класника підготувати школяра до уроків з даних предметів у 9 класі.

Переглянути ГДЗ з предмету Українська література - ГДЗ. 9 клас. Твори: українська література

Скачати ГДЗ "ГДЗ. 9 клас. Твори: українська література"

Скачати ГДЗ

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

ГДЗ з української літератури

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.