ДПА 2014: Фізика - 9 клас

01.04.2014
3261 переглядів
ДПА 2014: Фізика - 9 клас
Предмет: Фізика
Клас: 9 клас
Автор: Т. Засєкіна
Рік видання: 2014
Видавництво: Київ Центр навчально-методичної літератури
Формат: (.pdf)

ДПА ДПА 2014: Фізика - 9 клас - 2014 рік

Збірник завдань для державної підсумкової атестації із фізики: 9 клас / Т. Засєкіна й інші — Київ: Центр навчально-методичної літератури, 2014 р.

ДПА Фізика

Збірник "ДПА з Фізики 2014 рік" призначений для проведення державної підсумкової атестації із фізики у 9-их класах ЗНЗ з поглибленим вивченням фізики.

Зміст всіх завдань в зюірнику ДПА з фізики відповідає чинній навчальній програмі із даного предмету для ЗНЗ та програмі для 8-х та 9-х класів ЗНЗ чи класів із поглибленим вивченням фізики.

Даний посібник «Збірник завдань для ДПА із фізики. 9 клас» вміщує 20 варіантів атестаційних робіт.

Кожний із варіантів атестаційної роботи представленої в збірнику ДПА Фізика вміщує завдання різних рівнів складності із всіх розділів курсу фізики. Головним критерієм складності завдань представлених в "ДПА з Фізики - 2014р." є кількість логічних кроків, котрі необхідно виконати для його виконання.

Збірник ДПА з фізики 2014 року буде корисним, як і для школярів, котрі планують здавати ДПА з цього предмета та вчителям при підготовці учнів до відповідної атестації.

Переглянути ДПА: ДПА 2014: Фізика - 9 клас

Скачати ДПА "ДПА 2014: Фізика - 9 клас"

Скачати ДПА

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Предмет

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.