Фізика 7 клас - Генденштейн Л.

06.10.2013
679 переглядів
Фізика 7 клас - Генденштейн Л.
Предмет: Фізика
Клас: 7 клас
Автор: Л.E. Генденштейн
Рік видання: 2007
Видавництво: Харків Гімназія
Формат: (.pdf)
Розмір: 13 Мб

Шкільний підручник: Фізика 7 клас - Генденштейн Л.

Фізика 7 клас: Підручник для середніх загальноосвітніх шкіл / Л.E. Генденштейн. - Харків: Гімназія, 2007. - 208 с.: іл

Шкільний підручник - Фізика 7 клас - Генденштейн Л.

Підручник: Фізика 7 клас - Генденштейн Л.

Підручник з фізики 7 клас під авторством Гендештейн рекомендований Міністерством освіти та науки України. Він призначений для загальноосівітніх навчальних закладів.

Фізика — одна з найдавніших наук. Саме слово «фізика» походить із давньогрецького слова, яке означає«природа», оскільки будь-яке дослідження природи греки в стародавні часи називали фізикою.

Будучи «стародавньою» наукою, сучасна фізика зберігаєвічну молодість. Великих успіхів фізика досягнула у останні кілька століть, це визначило значний впливна хід всієї світової історії.Протягом всіх останніх років фахова українськамова досить активно розвивалася, в результаті чого науково-технічнатермінологія значно змінилася.

В підручнику Фізика 7 клас (Генденштейн) дотримано всіх правил українського наукового стилю відповідно до національних стандартів України і використано головні сучасні фізичні й математичні терміни, які відповідають сучасним національним термінологічним стандартам і чинним рекомендаціям Технічного комітету стандартизації науково-технічної термінології та Держспоживстандарту країни.

Для обґрунтованого впровадження науково-технічної термінології у навчальний процес терміни, щоможуть видатися незвичними, в підручнику пояснено ввиносках, для деяких із них наведено відповіднітерміни, які їх вживали раніше.

Автор підручника - Генденштейн Л. щиро дякує Гінзбургу М. Д., Кирику Л. А. та Орлову В. О. за цінні поради в процесі роботи над підручником.

Шкільний підручник - Фізика 7 клас - Генденштейн Л.

Скачати шкільний підручник Фізика 7 клас - Генденштейн Л.

Скачати шкільний підручник
13 Mb,

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.