ДПА 2014: Хімія - 9 клас

01.04.2014
4275 переглядів
ДПА 2014: Хімія - 9 клас
Предмет: Хімія
Клас: 9 клас
Автор: Н. Титаренко, Г. Лашевська
Рік видання: 2014
Видавництво: Київ Центр навчально-методичної літератури
Формат: (.pdf)

ДПА ДПА 2014: Хімія - 9 клас - 2014 рік

Збірникзавдань для державної підсумкової атестації з хімії: 9 клас. / Н. Титаренко, Г. Лашевська. — Київ: Центр навчально-методичної літератури, 2014 р

ДПА Хімія

Збірник ДПА України призначено для проведення державної підсумкової атестації із хімії в 9 класах ЗНЗ. Завдання, представлені в збірнику ДПА з хімії складено у відповідності до чинної навчальної програми із хімії для ЗНЗ. Оцінювання здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України під назвою «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) всистемі загальної середньої освіти».

В час проведення ДПА з хімії на повне виконання роботи відведиться 90 хвилин. Кожен із учнів, які проходять ДПА з хімії, отримує власний індивідуальний варіант роботи з даного посібника, бланк відповідей, який підготовлений навчальним закладом, а також аркуш паперу для виконання завдань відкритого типу із штампом навчального закладу.

Збірник ДПА з хімії 2014 року буде корисним, як і для школярів, котрі планують здавати ДПА з цього предмета та вчителям при підготовці учнів до відповідної атестації.

Переглянути ДПА: ДПА 2014: Хімія - 9 клас

Скачати ДПА "ДПА 2014: Хімія - 9 клас"

Скачати ДПА

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Предмет

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.