Конспекти уроків. Англійська мова. З клас - Ґандзя

23.03.2018
1556 переглядів
Конспекти уроків. Англійська мова. З клас - Ґандзя
Серія: Мій конспект
Клас: 3 клас
Автор: Ґандзя І.
Рік видання: 2014
Видавництво: Xарків Видавчича група «Основа»
Формат: (.pdf)
Розмір: 67 Мб

Збірник розробок уроків Конспекти уроків. Англійська мова. З клас - Ґандзя з англійської мови 3 клас з серії Мій конспект - 2014 рік

Англійська мова. З клас (до підручника О. Карп’юк). / І. Ґандзя — Xарків: Видавчича група «Основа», 2014. — 128 с. — (Серія «Мій конспект»).

Видання «Мій конспект» розраховане на учителя початкової школи, котрий викладає англійську мову у  школі за програмою 2012 року. Даний методичний посібник ставить на своїй меті надати косплексну допомогу учителеві у підготовці до уроку англійської мови.

Автор пропонує плани-конспекти уроків англійської мови для 3 класу, котрі розроблені на основі підручника О. Карп’юк «Англійська мова 3» з використанням різноманітних додаткових матеріалів.

Також у кожного вчителя є можливість розробити власний конспект, використовуючи даний посібник, оскільки перфорація сторінок дає можливість оформлювати плани конспекти уроків з англійської мови на окремих аркушах та вносити свої прауки і доповнення.

Переглянути збірник конспектів уроків: Конспекти уроків. Англійська мова. З клас - Ґандзя

Скачати уроки "Конспекти уроків. Англійська мова. З клас - Ґандзя"

Скачати конспекти
67 Mb,

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.