ГДЗ. 9 клас. Всесвітня історія. Довідник

09.03.2015
888 переглядів
ГДЗ. 9 клас. Всесвітня історія. Довідник
Клас: 9 клас
Рік видання: 2010
Видавництво: Київ Майстер-клас
Формат: (.pdf)

ГДЗ з предмету Всесвітня історія. ГДЗ. 9 клас. Всесвітня історія. Довідник

ГДР: Усі готові домашні роботи + золоті пояснення + аудіоуроки. 9 клас. У 2 томах. Том 2. - Київ: Видавництво "Майстер-клас", 2010 р. - 864 с.

Всесвітня історія. Довідник

Дані розвязки взяті із збірника: "ГДР: Усі готові домашні роботи + золоті пояснення + аудіоуроки. 9 клас. У 2 томах. Том 2. - Київ: Видавництво "Майстер-клас", 2010 р. - 864 с.". Він представляє собою двотомник у якому є виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв'язань завдань і вправ додано в окремих блоках "Золоті пояснення", що подають теоретичні обгрунтування, на яких базуются рішення. З геометрії, фізики, хімії, української мови домашні роботи виконані за чотирьма підручниками, а з алгебри та англійської мови - за трома. Це робить видання універсальним для усіх шкіл.

Дане видання покликане допомогти батькам 9-класника підготувати школяра до уроків всісвітньої історії у 9 класі. Рекомендовано для класів у яких навчання проводиться за підручниками з грифом міністерства.

Переглянути ГДЗ з предмету Всесвітня історія - ГДЗ. 9 клас. Всесвітня історія. Довідник

Скачати ГДЗ "ГДЗ. 9 клас. Всесвітня історія. Довідник"

Скачати ГДЗ

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.