Відповіді ДПА 2014: Англійська мова - 11 клас

24.03.2014
1323 переглядів
Відповіді ДПА 2014: Англійська мова - 11 клас
Клас: 11 клас
Автор: Валігура О., Марченко О., Кіндзерська Ю.
Рік видання: 2014
Видавництво: Тернопіль Підручники і посібники
Формат: (.pdf)

ДПА Відповіді ДПА 2014: Англійська мова - 11 клас - 2014 рік

Англійська мова. 11-й клас: відповіді на завдання державної підсумкової атесьації / Валігура О., Марченко О., Кіндзерська Ю. - Тернопіль: Підручники і посібники, 2014.

Відповіді ДПА Англійська мова 2014

Посібник містить в собі орієнтовні зразки усіх відповідей на білети навчального збірника завдань для ДПА з англійської мови для учнів 11 класу (укладач : О. Коваленко. — Київ: ЦНМЛ, 2014).

Збірник Відповіді ДПА Англійська мова 2014 призначений для учнів 11 кл. ЗНЗ, гімназій й ліцеїв.

Посібник Відповіді ДПА Україна містить зразки відповідей, які складено на основі лексичного й граматичного матеріалу англійської мови, затвердженого програмою із іноземної мови для середніх шкіл у відповідності до завдань із перевірки читання, письма й говоріння.

Завдання із читання в збірнику Відповіді ДПА 2014 передбачають перевірку у учнів рівня сформованості різних мовних навичок й мовленнєвих умінь: вірного розуміння мовного матеріалу й мовленнєвої ситуації, рівня сформованості комунікативної компетенції.

В посібнику ДПА Англійська мова завдання із письма складаються з 2-х частин: завдання закритої форми, котрі полягають в виборі вірної відповіді та мають на своїй меті перевірити рівень засвоєння школярами лексичних, семантичних, граматичних та прагматичних навичок; завдання відкритої форми, котрі передбачають створення обмеженого за своїм обсягом, висловлювання відповідно до заданої ситуації.

Усне мовлення в збірннику ДПА 2014 спрямоване на визначення рівня сформованості у школярів вмінь і навичок чітко й послідовно висловлювати власні думки щодо певної проблемної ситуації й уміння вести бесіду, при цьому правильнореагуючи на всі поставлені запитання.

В посібнику ДПА Англійська мова наведено відповіді на усі завдання, які подані у білетах.

В деяких білетах повний обсяг тематичного зразка перевищує вимоги програми. Це дає можливість школярам вибрати потрібну для їхнього висловлювання інформацію у відповідності до рівня їхньої мовної підготовки. Кожна із тем-зразків має комунікативно спрямований характер.

Переглянути ДПА: Відповіді ДПА 2014: Англійська мова - 11 клас

Скачати ДПА "Відповіді ДПА 2014: Англійська мова - 11 клас"

Скачати ДПА

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Предмет

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.