Перший урок буде присвячений 25-й річниці незалежності України
Шкільний Перший урок в новому 2016 навчальному році профільне Міністерство освіти й науки України педагогам пропонує присвятити святкуванню 25-ї річниці незалежності держави України. Про цю ініціативу йдеться у листі Міністерства України від 20 липня 2016 № 1/9-385.
Зокрема , для учнів 1-4 класів урок пропонується провести з теми «Це наше й це твоє» із застосуванням мультфільмів (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima-ditey-651302.html). Даною пропозицією продовжується проект Міністерства освіти й науки й телевізійного каналу ПЛЮСПЛЮС на тему «Це - наше й це – твоє», він був започаткований в вересні місяці минулого року.
Школярі 2-4 класів протягом осінніх місяців 2015 року у власних малюнках розповідали про те, чим вони пишаються в своїм ріднім краї та своїй країні. Відповідно до підсумків даного конкурсу з шестисот дитячих робіт обрано було сто сімдесят одну. Всі розповіді школярів об’єднали у 25 загальних тем, які лягли у основу нового сезону мультсеріалу «Це - наше і це - твоє!». Ці мультфільми пропонується переглядати молодшим школярам на першому уроці перед початком нового року.
В свою чергу, для учнів з 5 по 11-й класи перший урок 1 вересня рекомендується присвятити наступній темі «Від проголошення Незалежності і до нової України».
Також Міністерство наголошує на тому, що кожен вчитель може організувати Перший урок і за власним сценарієм.
1-го вересня всі загальноосвітні навчальні заклади можуть також взяти участь в Усеукраїнському учнівському конкурсі на тему «Зміни до Конституції – це нове обличчя місця, в якому ти живеш!». Зокрема, інтелектуальні змагання можуть проводитися серед школярів 5-11-х класiв навчальних закладів. Їх можна провести серед команд (класів) в 3 тури. Зокрема, І тур – шкільний; ІІ тур — районний (або мiський); ІІІ тур — це онлайн-голосування, в якому визначиться переможець на рівні країни. Конкурс проходитиме під патронатом Президента України та за безпосередньою участю Національної Ради реформ, а також Міністерства освіти й науки України і Міністерства регіонального розвитку, житлово-комунального господарства, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту під назвою «Підтримка децентралізації» (DESPRO).
Коментарі ( 0 )
Залишити коментар