Біологія 9 клас - Базанова

11.09.2013
914 переглядів
Біологія 9 клас - Базанова
Предмет: Біологія
Клас: 9 клас
Автор: Базанова Т. І., Лінніченко В. М., Павіченко Ю. В., Кармазіна І. С., Тіткова А. М.
Рік видання: 2009
Видавництво: Харків Світ Дитинства
Формат: (.pdf)
Розмір: 13 Мб

Шкільний підручник: Біологія 9 клас - Базанова

Біологія: Підручник для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів / Т. І. Базанова та ін..— Харків: Світ дитинства, 2009. — 296 с.: іл.

Шкільний підручник - Біологія 9 клас - Базанова

Підручник: Біологія 9 клас - Базанова

Книга складається із вступу та чотирнадцяти розділів. Кожен із них включає кілька параграфів та рубрики «Людина і її здоров’я», «Наша лабораторія», «Підсумки». Всі розділи починаються із вступної частини.

Її уважно читайте — в ній окреслено повне коло проблем, які розглядаються у розділі. В кожному параграфі після основної частини тексту ви знайдете 2 блоки завдань. Перший блок — завдання, які допоможуть зрозуміти навчальний текст. Окремі завдання найкраще виконувати разом із товаришем: обговорюючи разом ключові питання параграфа, можна глибше усвідомити зміст матеріалу. Інша група завдань — це запитання для самоконтролю. Є нескладні і такі, які потребують серйозних міркувань. Їх номери позначені зеленим кольором. Досить важливими та обов’язковими для їх вивчення являються матеріали рубрики «Людина і її здоров’я», в яких йдеться про імовірні загрози здоров’ю, про різноманітні способи запобігання небезпекам.

Матеріали з рубрики «Наша лабораторія» необов’язково вивчати. Однак вони зацікавлять не тільки любителя біології, а й просто допитливу людину.

В кінці кожного розділу знаходиться блок «Працюємо разом», що містить завдання, для вирішення яких необхідно скористатися додатковими матеріалами, залучити до спільної праці однокласників чи фахівців-біологів, відзнайти цікаві форми презентації отриманих результатів роботи.

Шкільний підручник - Біологія 9 клас - Базанова

Скачати шкільний підручник Біологія 9 клас - Базанова

Скачати шкільний підручник
13 Mb,

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.