Біологія 8 клас - Межжерін

11.09.2013
1128 переглядів
Біологія 8 клас - Межжерін
Предмет: Біологія
Клас: 8 клас
Автор: С.В. Межжерін, Я.О. Межжеріна
Рік видання: 2008
Видавництво: Київ Освіта
Формат: (.pdf)
Розмір: 59 Мб

Шкільний підручник: Біологія 8 клас - Межжерін

Біологія: підручник для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів / С. Межжерін, Я. Межжеріна. — Київ: Освіта, 2008.— 256 с.

Шкільний підручник - Біологія 8 клас - Межжерін

Підручник: Біологія 8 клас - Межжерін

Підручник Біологія 8 клас (Межжерін) рекомендований Міністерством освіти та науки України. В ньому поданий матеріал з зоології який відповідає чинній навчальній програмі з біології. В кінці кожного параграфа містяться терміни і поняття. Із них виділені потрібно запам’ятати.

Текст, який розміщено на кольоровому фоні, потребує більш особливої уваги учнів. Щоб повторити вивчене й з’ясувати рівень засвоєння матеріалу необхідно відповісти на запитання в кінці параграфу. Виконання практичних і лабораторних робіт зі натуральними об`єктами допоможе набути учням практичних навичок і вмінь, що потрібні для вивчення всього тваринного світу.

Запитання із рубрики під назвою "Як ти вважаєш?" використати можна на заняттях гуртків юних натуралістів чи при підготовці до конкурсів і змагань.

Рубрика підручника з біології для 8-го класу під назвою "Тематичне оцінювання допоможе визначити рівень засвоєння учнями знань.

Шкільний підручник - Біологія 8 клас - Межжерін

Скачати шкільний підручник Біологія 8 клас - Межжерін

Скачати шкільний підручник
59 Mb,

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.