Біологія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень) - Балан П.

11.09.2013
986 переглядів
Біологія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень) - Балан П.
Предмет: Біологія
Клас: 10 клас
Автор: Балан П., Вервес Ю., Поліщук В.
Рік видання: 2010
Видавництво: Київ Генеза
Формат: (.pdf)
Розмір: 63 Мб

Шкільний підручник: Біологія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень) - Балан П.

Біологія: 10 клас: Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів: рівень стандарту і академічний рівень / П. Балан, Ю. Вервес, В. Поліщук. - Київ: Генеза, 2010. - 228 с.

Шкільний підручник - Біологія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень) - Балан П.

Підручник: Біологія (рівень стандарту, академічний рівень) 10 клас. Балан П.

Протягом усіх попередніх років навчання учні ознайомилися зі різноманітним світом живих організмів: бактеріями, рослинами, грибами, тваринами. Вони також вивчали будову і різні процеси життєдіяльності людини.

В 10-му класі учні познайомляться із досягненнями різних біологічних наук, зокрема біохімії, цитології, гістології і тому подібних. За допомогою підручника Біологія 10 клас (Балан) вони дізнаються про основні закономірності функціонування природи на різних рівнях організації та узагальнять набуті раніше знання. Такі знання допоможуть краще зорієнтуватися в досить складному, різноманітному однак надзвичайно цікавому світі істот, зрозумітиїх взаємозв’язки з середовищем існування, єдність усього органічного світу.

В підручнику з біології для 10 класу Балан передбачені лабораторні і практичні роботи, що допоможуть учням глибше опанувати весь теоретичний матеріал й набути практичних вмінь в різноманітних галузях біології.

Підручник Біологія 10 клас, крім обов’язкового матеріалу для рівня стандарту, також містить матеріал, вивчення котрого передбачено програмою для учнів шкіл, що опановують дисципліну біологію наакадемічному рівні. Даний матеріал виділений в тексті. Крім цього,ці відомості можуть бути цікавими і корисними й для тих десятикласників, що вивчають основи біології на рівні стандарту.

Словник термінів й понять, полегшить роботу учнів із підручником.

Шкільний підручник - Біологія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень) - Балан П.

Скачати шкільний підручник Біологія 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень) - Балан П.

Скачати шкільний підручник
63 Mb,

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.