ДПА 2014: Світова література - 9 клас

01.04.2014
9446 переглядів
ДПА 2014: Світова література - 9 клас
Клас: 9 клас
Автор: С. Фоміна, К. Таранік-Ткачук
Рік видання: 2014
Видавництво: Київ Центр навчально-методичної літератури
Формат: (.pdf)

ДПА ДПА 2014: Світова література - 9 клас - 2014 рік

Збірник завдань для державної підсумкової атестації з світової літератури: 9 клас / С. Фоміна, К. Таранік-Ткачук. - Київ: Центр навчально-методичної, літератури, 2014 р.

ДПА Світова література

На даному етапі розвитку шкільної освіти перевірка знань через тестування допомагає учителю вирішити велику кількість важливих завдань. Насамперед перевірити результати досягнень значної кількості учнів із багатьох тем та розділів навчальної програми. Водночас допомагає об’єктивно дати оцінку рівню засвоєння навчального матеріалу. А під час ДПА з світової літератури дає змогу створити однакові для усіх учнів умови та автоматизувати процедуру перевірки навчальних результатів.

Пропонований збірник завдань для ДПА з світової літератури укладений у відповідності до чинної навчальної програми із світової літератури та охоплює матеріал 8-9 класів. Вміщені у ньому всі 20 варіантів тестових завдань допомагають комплексно перевірити знанння із навчального предмета та побудовані так, аби школярі мали змогу продемонструвати власнівміння аналізувати та інтерпретувати художній твір, також усвідомлюватийого родову та жанрову специфіку, багатство ідейно-художнього змісту, стильову своєрідність й особливості поетики.

Важливим при складанні ДПА з світової літератури також являється сприйняття твору у літературно-мистецькому контексті періоду, за якого його було написано, в тісних зв’язках із літературними традиціями.

На виконання завдань ДПА зі світової літератури надається два уроки, тобто 90 хвилин.

Збірник ДПА з світової літератури 2014 року буде корисним, як і для школярів, котрі планують здавати ДПА з цього предмета та вчителям при підготовці учнів до відповідної атестації.

Переглянути ДПА: ДПА 2014: Світова література - 9 клас

Скачати ДПА "ДПА 2014: Світова література - 9 клас"

Скачати ДПА

Коментарі ( 0 )

Залишити коментар

ГДЗ з зарубіжної літератури

Предмет

Підписатися на оновлення

Залиште свою едектронну адресу, щоб отримувати останні новини та оновлення на сайті yrok.net

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.