В Україні | 12.06.2017 | yrok.net


У 2018 році пробне ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання) відбудеться в березні, про що йдеться на офіційному порталі Міністерства освіти і науки України.

Пробне ЗНО 2018 відбудеться у березні

Головна ціль пробного тестування – це дати можливість майбутнім випускникам відчути атмосферу ЗНО та дізнатися про всі нюанси його проходження: етапи, типи завдань, тривалість и т.п.
Український центр оцінювання якості освіти у жовтні 2017 року затвердив наказ про проведення пробного тестування. Згідно цього наказу реєстрація учнів, які будуть приймати участь у пробному ЗНО, триватиме з 9 по 31 січня 2018 року. Пройти процедуру реєстрації можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Я зазначається в  наказі центру оцінювання якості освіти пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься за наступним графіком:

  • 24 березня – пробне ЗНО з української мови та літератури.
  • 31 березня - пробне ЗНО з історії України, математики, біології географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Головна особливість, на яку потрібно звернути увагу, це те що в день проведення пробного тестування можна скласти ЗНО лише з одного навчального предмету. Тобто 24 березня школярі можуть скласти ЗНО з української мови та літератури, а 31 березня їм потрібно буде вибирати лише один предмет із доступних для складання в даний день.
Для осіб, що планують складати ЗНО у 2018 році є можливість отримати результати пробного ЗНО за декілька дні після його складання, а конкретніше 30 березня з української мови та літератури, а 6 квітня – з інших предметів. Для цього достатньо в спеціальних сервісах  ввести свої відповіді. Результати будуть оприлюднені на спеціальних інформаційних сторінка.


 Сподобалась новина? Поділись з іншими

  Залишити коментар

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.