Предмет:
Українська література
Клас:
5,8,10,11 клас
Автор:
yrok.net
08.14.2014
Програма
стара (до 2012 р.)

Збірник містить в собі орієнтоване календарне планування з уркаїнської літератури, що відповідіють актуальним навчальним планам. В архіві міститься:

Календарне планування з української літератури для 5 класу за підручником Паращич В. Українська література. 5 клас.

Календарне планування з української літератури для 8 класу з розрахунку 4 години на тиждень (курс 140 годин).

Календарне планування з української літератури для 8 класу з поглибленим вивченням. Розроблене за програмою: Програма для загальноосвітніх навчальних закладів із поглибленим вивченням української літератури. 8-9 класи / С. Караман, О. Караман, М. Плющ, В. Тихоша; за ред. С. Карамана. – Київ: Грамота, 2009.

Календарне планування з української літератури для 10 класу. В ньому представлені стандартний (1 година на тиждень) та провільний (4 години на тиждень) рівні. Навчання на профільному рівні проводиться за програмою: Українська література. 10 клас. Програма профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Філологічний напрям (профіль українська філологія). Профільний рівень / М. Жулинський, Г. Семенюк – керівники авт. колективу; Р. Мовчан, Н. Левчик, М. Бондар, О. Камінчук, В. Цимбалюк. – Київ: Грамота, 2009.

Календарне планування з української літератури для 11 класу. Тут ви знайдете планування стандартного та академічного рівнів у трьох варіантах.

Переглянути планування "Календарно-тематичне планування з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ для 5, 8, 10, 11 класів"


Скачати Календарно-тематичне планування з УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ для 5, 8, 10, 11 класів
Українська література
Скачати планування

  Залишити коментар

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.