Програма ЗНО з історії України - 2014

03.26.2014


Предмет:
Історія України
Клас:
11 клас
Автор:
Рік видання:
2014 рік
Видавництво:
Формат:
pdf
Розмір:
Мб

ЗНО Програма ЗНО з історії України - 2014 - 2014 рік

Програма зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2014 році

Програму зовнішнього незалежного оцінювання із історії України (скорочено програма ЗНО) розроблено із врахуванням чинних програм України із історії України для учнів 5-9 класів й програм для профільного навчання школярів 10-11 кл (рівня стандарту, згідно наказів Міністерства освіти й науки України).

Метою ЗНО із історії України є визначення рівня сформованості історичної компетентності випускників школи, визначення відповідності усіх навчальних досягнень учня відповідно освітньому стандарту й чинній навчальній програмі.

Хронологічно дана програма з ЗНО охоплює увесь зміст шкільних навчальних курсів історії України: починаючи від найдавніших часів і до сьогодення. Складається програма з ЗНО з 31 теми.

Програма ЗНО історії України передбачає перевірку сформованих у школярів знань про головні політичні, культурні події та соціально-економічні явища і процеси минулого, про діяльність видатних діячів, і сформованість у учнів загальнопредметних вмінь із історії України.

Програма ЗНО з історії України укладена в формі таблиці, котра складається із 2-х колонок. В першій із них викладено зміст всього історичного матеріалу, в якому виокремлено факти, персонали, дати, поняття й основні терміни.

В випадку коли про якийсь із фактів згадано в колонці таблиці, це значить, що він буде використаний розробниками тесту ЗНО з метою перевірки знань та вмінь. Коли ж в програмі вказано дату - це значить, те що школяр має знати її, при цьому встановлювати відповідність між цією датою й історичною епохою або процесами життя суспільства минулого, діяльністю відомої постаті.

Названі у програмі ЗНО різні історичні персоналії школяр повинен уміти характеризувати та встановлювати відповідність поміж ними й певними політичними силами або обставинами, історичною епохою, оцінювати їхній вплив на перебіг історичних подій. Кожна із персоналій, яка названа у програмі тільки один раз, однак, якщо людина впливала на хід історичного процесу тривалий час, завдання, які пов'язані із її діяльністю повторюватися можуть у кількох темах.

Переглянути ЗНО: Програма ЗНО з історії України - 2014


Скачати ЗНО "Програма ЗНО з історії України - 2014"

Скачати ЗНО
 Mb, .pdf

  Залишити коментар

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.