09.11.2013


Предмет
Біологія
Клас
9 клас
Автор
Базанова Т. І., Лінніченко В. М., Павіченко Ю. В., Кармазіна І. С., Тіткова А. М.
Рік видання
2009 рік
Видавництво
Харків Світ Дитинства
Формат
(.pdf)
Розмір
13 Mb

Шкільні підручники: Біологія 9 клас - Базанова

Біологія: Підручник для 9-го класу загальноосвітніх навчальних закладів / Т. І. Базанова та ін..— Харків: Світ дитинства, 2009. — 296 с.: іл.

Шкільні підручники - Біологія 9 клас - Базанова

Підручник: Біологія 9 клас - Базанова

Книга складається із вступу та чотирнадцяти розділів. Кожен із них включає кілька параграфів та рубрики «Людина і її здоров’я», «Наша лабораторія», «Підсумки». Всі розділи починаються із вступної частини.

Її уважно читайте — в ній окреслено повне коло проблем, які розглядаються у розділі. В кожному параграфі після основної частини тексту ви знайдете 2 блоки завдань. Перший блок — завдання, які допоможуть зрозуміти навчальний текст. Окремі завдання найкраще виконувати разом із товаришем: обговорюючи разом ключові питання параграфа, можна глибше усвідомити зміст матеріалу. Інша група завдань — це запитання для самоконтролю. Є нескладні і такі, які потребують серйозних міркувань. Їх номери позначені зеленим кольором. Досить важливими та обов’язковими для їх вивчення являються матеріали рубрики «Людина і її здоров’я», в яких йдеться про імовірні загрози здоров’ю, про різноманітні способи запобігання небезпекам.

Матеріали з рубрики «Наша лабораторія» необов’язково вивчати. Однак вони зацікавлять не тільки любителя біології, а й просто допитливу людину.

В кінці кожного розділу знаходиться блок «Працюємо разом», що містить завдання, для вирішення яких необхідно скористатися додатковими матеріалами, залучити до спільної праці однокласників чи фахівців-біологів, відзнайти цікаві форми презентації отриманих результатів роботи.

Переглянути Шкільні підручники: Біологія 9 клас - Базанова

Cкачати підручник "Біологія 9 клас - Базанова"

Скачати підручник
13 Mb, (.pdf)

  Залишити коментар

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.