09.11.2013


Предмет
Біологія
Клас
8 клас
Автор
С.В. Межжерін, Я.О. Межжеріна
Рік видання
2008 рік
Видавництво
Київ Освіта
Формат
(.pdf)
Розмір
59 Mb

Шкільні підручники: Біологія 8 клас - Межжерін

Біологія: підручник для 8 класів загальноосвітніх навчальних закладів / С. Межжерін, Я. Межжеріна. — Київ: Освіта, 2008.— 256 с.

Шкільні підручники - Біологія 8 клас - Межжерін

Підручник: Біологія 8 клас - Межжерін

Підручник Біологія 8 клас (Межжерін) рекомендований Міністерством освіти та науки України. В ньому поданий матеріал з зоології який відповідає чинній навчальній програмі з біології. В кінці кожного параграфа містяться терміни і поняття. Із них виділені потрібно запам’ятати.

Текст, який розміщено на кольоровому фоні, потребує більш особливої уваги учнів. Щоб повторити вивчене й з’ясувати рівень засвоєння матеріалу необхідно відповісти на запитання в кінці параграфу. Виконання практичних і лабораторних робіт зі натуральними об`єктами допоможе набути учням практичних навичок і вмінь, що потрібні для вивчення всього тваринного світу.

Запитання із рубрики під назвою "Як ти вважаєш?" використати можна на заняттях гуртків юних натуралістів чи при підготовці до конкурсів і змагань.

Рубрика підручника з біології для 8-го класу під назвою "Тематичне оцінювання допоможе визначити рівень засвоєння учнями знань.

Переглянути Шкільні підручники: Біологія 8 клас - Межжерін

Cкачати підручник "Біологія 8 клас - Межжерін"

Скачати підручник
59 Mb, (.pdf)

  Залишити коментар

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.