09.02.2013


Предмет
Біологія
Клас
10 клас
Автор
Межжерін С.В., Межжеріна Я.О., Коршевнюк Т.В.
Рік видання
2010 рік
Видавництво
 Планета книжок
Формат
(.pdf)
Розмір
8 Mb

Шкільні підручники: Біологія 10 клас (профільний рівень) - Межжерін С.

Біологія: (профільний рівень): підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів / С.В.Межжерін, Я.О.Межжеріна, Т.В.Коршевнюк. — К.: Планета книжок, 2010. — 336 с.: іл.

Шкільні підручники - Біологія 10 клас (профільний рівень) - Межжерін С.

Підручник: Біологія 10 клас (профільний рівень) - Межжерін С.

У десятому класі учні починають вивчати нові для себе біологічні дисципліни, що дозволять поглибити, систематизувати і узагальнити набуті знання про рівні організації живого найпростіші, гриби, рослини, тварин, людину, а також відкрити нові, ще зовсім невідомі, факти про різних живих істот, їхній молекулярний склад і клітинну будову. Учні зрозуміють, як вони дихають та живляться, ростуть та розмножуються, відчувають навколишній світ і рухаються.

Учні дізнаються, що життя можна вивчати як неймовірно складний та надзвичайно злагоджений «оркестр» різних хімічних реакцій. Школярі зрозуміють, як з’їдений ними пиріжок перетворюється на тепло тіла, та усвідомлять механізм одного зі найдивовижніших процесів в природі — це перетворення неорганічних речовин в органічні у рослинах за допомогою світла Сонця. На уроках біології — вчення про життя — вивчаються, на перший погляд,  неживі об’єкти — віруси.

Це одне з перших поколінь школярів, яким стануть відомі особливості будови пріонів, таємниця яких бентежила розуми багатьох вчених всього світу. Учні ознайомляться зі дивовижною речовиною, дякуючи вигадливій будові якої можливе повне відтворення різних живих організмів, — зі ДНК.

Переглянути Шкільні підручники: Біологія 10 клас (профільний рівень) - Межжерін С.

Cкачати підручник "Біологія 10 клас (профільний рівень) - Межжерін С."

Скачати підручник
8 Mb, (.pdf)

  Залишити коментар

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.