Печать

Музика 4 клас — Лобова О.

Скачати Підручник: Музика 4 клас - Лобова О.

Скачати: Музика: Підручник для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів / O. B. Лобова.— Київ: Школяр, 2004.— 143 с.

Предмет: Музика

Клас: 4 клас

Автор: O. B. Лобова

Рік видання: 2004 рік

Видавництво: Школяр

Формат: pdf

Розмір: 29 Мб

Мова: українська

Підручник: Музика 4 клас — Лобова О.

Скачати підручник  (29 Мб,.pdf*)

*PDF - формат електронних документів, створений компанією Adobe Systems з використанням ряду можливостей мови PostScript. В першу чергу призначений для представлення в електронній формі поліграфічної продукції. Для перегляду можна використовувати наступні програми:

Adobe Reader (скачати);

Foxit Reader (скачати)


Авторське право:

Всі книги (підручники) представлені на сайті з метою ознайомлення і не несуть за собою ніякого комерційного прибутку, тому повинні бути видалені із Вашого комп'ютера після ознайомлення зі змістом.

Копіюючи або зберігаючи всі представлені на сайті книги (підручники), Ви приймаєте на себе відповідальність, згідно діючого законодавства, в даному випадку закону про авторське право і суміжні з ним закони.

Правовласникам:

Усі авторські права зберігаються за правовласниками. В тому випадку, якщо Ви є автором будь-якого з представлених документів й хочете доповнити чи змінити (видалити) його із сайту, зв'яжіться з власниками сайту (всі необхідні реквізити можна знайти на сайті).