Печать

ДПА 2014: Українська мова — 9 клас

ДПА 2014: Українська мова - 9 клас

 

Предмет: Українська мова

Клас: 9 клас

Автор: укладач О. М. Авраменко

Рік: 2014 рік

Видавництво: Центр навчально-методичної літератури

Мова: українська

 Збірник диктантів для державної підсумкової атестації із української мови: 9 клас / укладач О. М. Авраменко — Київ: Центр навчально-методичної літератури, 2014.

Скачати ДПА Українська мова 9 клас

ДПА Українська мова

Державна підсумкова атестація (ДПА) з української мови у 9 класі загальноосвітніх навчальних закладів проводиться в формі диктанту, котрий являється основною формою перевірки орфографічної (вміння правильно писати слова згідно вивчених орфографічних правил і словникові слова, призначені для запам'ятовування) й пунктуаційної (вміння застосовувати розділові знаки згідно опрацьованих правил пунктуації) грамотності школярів. Підчас ДПА Україна перевірці також підлягає  вміння дев’ятикласників вірно оформлювати роботу.

У завдання для ДПА представлено зразки текстів різноманітних функціональних стилів української мови, котрі ознайомлюють учнів із історичним минулим, звичаями, традиціями, символами і оберегами, духовною культурою та мистецтвом, природою і відомими пам’ятками України, видатними особистостями національної історії, культури, науки й їх досягненнями. В ДПА Українська мова пропонується чимало зразків художнього стилю, котрі сприятимуть засвоєнню школярами самобутніх мовних засобів, котрі використовуються у ньому та мають виразне стилістичне забарвлення. В збірникові ДПА з української мови 2014 наявні і тексти наукового стилю. Всі тексти для диктантів ДПА досить насичені орфограмами і пунктограмами, опрацьованими учнями у курсі основної школи.

Відповіді ДПА Українська мова 9 клас