ГДЗ. 9 клас. Розв'язання вправ та завдань до підручника Алгебра, Бевз Г.

03.09.2015


Предмет:
Алгебра
Клас:
9 клас
До підручника:
АЛГЕБРА", Г. Бевза, В. Бевз
Автор:
Рік видання:
2010 рік
Видавництво:
Київ Майстер-клас
Формат:
(.pdf)
Розмір:

ГДЗ з предмету Алгебра. ГДЗ. 9 клас. Розв'язання вправ та завдань до підручника Алгебра, Бевз Г.

ГДР: Усі готові домашні роботи + золоті пояснення + аудіоуроки. 9 клас. У 2 томах. Том 1. - Київ: Видавництво "Майстер-клас", 2010 - 816 с.

Розв'язання вправ та завдань до підручника "АЛГЕБРА", Г. Бевза, В. Бевз.

Дані розвязки взяті із збірника: "ГДР: Усі готові домашні роботи + золоті пояснення + аудіоуроки. 9 клас. У 2 томах. Том 1. - Київ: Видавництво "Майстер-клас", 2010 - 816 с.". Він представляє собою двотомник у якому є виконані домашні роботи за 28 предметами та підручниками. До розв'язань завдань і вправ додано в окремих блоках "Золоті пояснення", що подають теоретичні обгрунтування, на яких базуются рішення. З геометрії, фізики, хімії, української мови домашні роботи виконані за чотирьма підручниками, а з алгебри та англійської мови - за трома. Це робить видання універсальним для усіх шкіл.

Дане видання покликане допомогти учневі підготуватися до уроків алгебри у 9 класі. Рекомендовано для класів у яких навчання проводиться за підручником "Аглебра / г. Бевз, В. Бевз".

Переглянути ГДЗ з предмету Алгебра - ГДЗ. 9 клас. Розв'язання вправ та завдань до підручника Алгебра, Бевз Г.


Скачати ГДЗ "ГДЗ. 9 клас. Розв'язання вправ та завдань до підручника Алгебра, Бевз Г."

Скачати ГДЗ
 Mb, (.pdf)

  Залишити коментар

Ремонедуємо книги до ГДЗ:

Алгебра 9 клас - Кравчук Г. (на російській)

Алгебра: Учебник для 9 класса / В. Кравчук, М. Пидручная, Янченко Г. - Тернополь: Підручники і посібники, 2009. - 256 с.

Алгебра 9 клас - Мерзляк А. (на російській)

Алгебра: Учебник для 9 классов общеобразовательных учебных заведений / А.Г.Мерзляк, В.Б.Полонский, М.С.Якир. — Харьков: Гимназия, 2009. — 320 с.:ил.

Всі права захищено.

Копіювання матеріалів без зміни заборонено.

При використанні матеріалів обов'язкова наявність активоного посилання (не закритого для індексування пошуковими системами) на джерело.